O mnie

Jestem Ula, ale szerzej znana jestem jako ushii.
Jestem architektem, wnętrza i rękodzieło są moją pasją od zawsze, projektuję, maluję i odnawiam, majsterkuję i przerabiam, szyję i realizuję pięć pomysłów na raz. A kilka lat temu na dokładkę odkryłam scrapbooking i wsiąkłam na amen :) Nie umiem siedzieć i się nudzić, uwielbiam próbować nowych rzeczy i podróżować do nowych miejsc… A poza tym uwielbiam dobre towarzystwo, dobre wino i dobrą książkę :)

Blog ushiilandia

Bloguję od marca 2009 roku, piszę o tym, co lubię najbardziej - małych przyjemnościach, radości z drobiazgów, z okruchów codzienności... ale przede wszystkim - o swoich pasjach. Jeśli szukasz ciekawych pomysłów, porad, inspiracji, to mam nadzieję, że znajdziesz na moim blogu mnóstwo inspiracji:
  • aranżacje naszych wnętrz i metamorfozy mebli, które wciąż przerabiam, odświeżam i daję drugie życie, a także moje mniejsze i większe znaleziska vintage - znajdziesz je m.in. w zakładce Before&After oraz w kategoriach DIY i vintage love)
  • niektóre z moich prac - szyję głównie rzeczy dla domu, tworzę też różne prace scrapowe oraz okolicznościowe kartki, albumy, notesy i wiele innych (przykłady do obejrzenia w galerii moich prac oraz w szyciowo i scrapowo)
  • opisy samodzielnego wykonania różnych drobiazgów i dekoracji oraz porady dotyczące odnawiania mebli i szycia - we wpisach DIY oraz w zakładce Tutoriale i inspiracje
  • i - na ostatku, ale nie najmniej ważne - wypróbowane przepisy na pyszności, które często u nas goszczą i które serdecznie polecam (w galerii Pyszności z Kuchlandii - zajrzyj koniecznie!).
Będzie mi miło gościć Cię tutaj jak najczęściej - zapraszam serdecznie! Chętnie spotkam się z Tobą również na moim fanpage i na Instagramie :)

współpraca - scrapbooking


Obecnie współpracuję z:


Brałam udział:

współpraca - wnętrza


Napisali o Ushiilandii


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i komentarze!