Magicznych Świąt!

Witajcie Kochani :)
Dziś mam dla Was swoją ostatnią świąteczną pracę. Kartkę - bombkę, którą robiło mi się tak przyjemnie, że aż szkoda mi było, gdy była już gotowa :)


Ozdobiona śnieżynką (z prześlicznej agateriowej maski!) posypaną drobniutkim brokatem, dzięki czemu przepięknie się mieni, a jednocześnie wygląda jakby była z aksamitu. Do tego oczywiście kilka pokolorowanych akwarelami odbitek stemplowych, które ostatnio bardzo polubiłam robić. Inne szczegóły techniczne znajdziecie na stryszkowym blogu, a ja...


... ja, gdy będziecie czytać ten wpis, niewątpliwie będę właśnie dekorowała z córką choinkę, piekła jakieś ciasteczka (hej, pamiętacie jeszcze, że mam na blogu zbiór świetnych przepisów na świąteczne i nie tylko pyszności? trzeba go troszkę zaktualizować o kilka nowszych przepisów... ale czy jeszcze tam zaglądacie, warto?) i robiła inne bardzo przyjemne rzeczy - ach, ależ ja uwielbiam ten czas! Zanim jednak się rozstaniemy - oczywiście chciałabym zrobić coś bardzo ważnego:

Moi Drodzy - wierni, mimo rzadkich wpisów Czytelnicy,
 oraz nowi na moim blogu Goście.
wszystkim Wam chciałabym życzyć Świąt radosnych, spokojnych, 

pełnych miłości i wzajemnej bliskości, wielu niezapomnianych chwil, 
ciekawych spotkań i rozmów! A nadchodzący rok 2018 
niech przyniesie Wam mnóstwo świetnych pomysłów 
i czas na rozwijanie Waszych pasji!

Wesołych Świąt!

ushii

PS
Do szybkiego zobaczenia jeszcze w świątecznym czasie - myślę,  pokażę tu kilka gwizadkowych kadrów (i nic papierowego! :) ).

3 komentarze :

Dziękuję za odwiedziny i komentarze!